KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165013
nr 1616 5013
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:25:05
600 kr
700 kr
3.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)