KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165013

nr 1616 5013

1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:25:05